Pokoje v Night Club Cavern

Navštivte některý z našich tematicky laděných pokojů. Můžete si vybrat z několika odlišných stylů a zažít tak nezapomenutelnou noc plnou překrásných zážitků.

Pokoj č.1

Stěny i strop jsou vyzdobeny kresbami renomovaného umělce tak, aby zákazníkům připomínali filmy o Samurajích a jejich věrných společnicích Gejšách. Sprchový kout je umístěn uprostřed pokoje, takže i během sprchování se můžete koukat - dívat ven na dlouhatánskou postel, kde na Vás už čeká Vaše Gejša. Celý pokoj působí velmi příjemně a relaxačně.

Pokoj č.2

Pokoj č.2 byl vytvořen ve stylu afrických motivů včetně imitace oázy v poušti Sahara. Skleněný sprchový kout a toaleta se nachází v zadní části pokoje a rozlehlá postel poblíž vchodu, takže lze do ní ulehnout hned po příchodu do pokoje. Celkovou atmosféru pokoje dokreslují originální malby saharských velbloudů. Z tohoto pokoje dýchá útulnost a teplo.

Pokoj č.3

Pokoj č.3 byl vytvořen pro opravdové fajnšmekry. Dominantou tohoto pokoje je obrovské nástěnné zrcadlo. K dispozici je samozřejmě velká koupelna s toaletou vyvedená v bílo-modré barvě. Skvělý výhled a pohodu Vám navodí právě tento pokojík spolu s některou z našich děvčat. 

 

Night Club Cavern - pokoj pro hosty
Night Club Cavern - pokoj pro hosty
Night Club Cavern - pokoj pro hosty